

65 780 ₴
Шафа тридверна з ящиками- виконана в елегантному класичному стилі, і може задовільнити смак будь-якого, самого вибагливого поціновувача класичного інтер'єру. Якісна, надійна і міцна, тому що виготовлена з натуральної сировини - масиву берези. Її ще можна назвати шафа-комод, так як її зовнішні ящики нічим не відрізняються від таких як в комоді і завдяки їм, в ній можна помістити дуже багато потрібних речей, не створивши при цьому відчуття захаращення простору.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 2200
Глибина мм: 550
Ширина мм: 1500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 4 шт |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1500 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | распашной |