


7 956 ₴
Ліжко Юніор Мікс Меблі з колекції Уют з одним захисним бортиком - це якісне підліткове ліжко. Бічна планка захистить від зіткнення з холодною стіною в зимовий період. Ліжко Юніор повністю виконане з натурального матеріалу - масиву сосни, що робить його міцним, надійним і безпечним для дитячого здоров'я.
Простота та лаконічність форм ідеально поєднається з елементами сучасних та класичних інтер'єрів. Ліжко Юніор створене для людей, які віддають перевагу класичному традиційному мінімалізму.в поєднанні з кантрі-стилем. Прямокутні лінії контуру і високотехнологічна обробка чудово поєднуються з будь-яким інтер'єром. Щоб забезпечити природнє положення хребта під час відпочинку, ліжко оснащене спеціальними ламелями., що забезпечують відмінний ортопедичний ефект.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце: 90 х 200 см.
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни).
Колір: темний горіх, вільха.
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 96 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Да |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево, Сосна |
| Изножье кровати | Сосна, натуральное дерево |
| Каркас кровати | Сосна, натуральное дерево |
| Ножки | Сосна, натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |