

1 924 ₴
Цей предмет меблів дуже надійний, стійкий, якісний, так як виконаний з натурального матеріалу - масиву берези. Завдяки своїм цим якостям він прослужить не один рік і завжди буде радувати око своїх господарів. Через широкий спектр колірної гами фарбування, а також різної оббивної тканини сидіння впишеться в будь-який інтер'єр зробивши його ще тепліше і затишніше.

Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 450
Глибина мм: 350
Ширина мм: 350
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |