

от 3 331 ₴
Амберг Люкс - міцна і практична дерев'яна лавка без спинки ТМ "Грамма". Простота і самобутність дизайну, віртуозна якість виконання, а головне теплота і благородство натурального дерева - все, що необхідно для затишної домашньої обстановки. Лавка Амберг Люкс дуже гармонійно виглядає в комплекті із столом Амберг Люкс. Виконані в одному стилі, вони створять завершений образ Вашої кухні або вітальні.

Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: дуб
Покриття: лак (високоякісний, екологічно чистий , гіпоалергенний, нетоксичний)
Розміри:
Висота мм: 450
Довжина мм: 1200 або 1600
Ширина мм: 350
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Нет |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | лавка |
| Габаритные размеры лавки | |
| Высота лавки с учетом спинки | 450 мм |
| Высота сиденья лавки | 40 мм |
| Глубина лавки | 350 мм |
| Длина лавки | 1200 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |