

3 742 ₴
Комфортний шезлонг Пікнік Мікс Меблі, виконаний з натурального екологічного матеріалу, прекрасно підійде для відпочинку на свіжому повітрі, незамінний на дачі і пікніку. Міцна конструкція і привабливий дизайн, надійність і якісна фурнітура. Крісло може скласти навіть дитина, його легко зберігати, воно не вимагає особливих умов її зберігання. Висота змінюється в залежності від положення спинки шезлонгу. У складеному стані займає мало місця. Дерево вкрите безбарвним поліуретановим лаком.
Розкладний шезлонг із натурального дерева з підлокітниками зручний у використанні на дачі, на природі, на балконі, на терасі.
Габаритні розміри:
Матеріал: масив бук/дуб.
Колір: натуральний.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сидения | 36 см |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 123 см |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Материал | Дерево |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Длина | 69 см |
| Ширина | 110 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет (оттенок) мебели | Натуральний |