
от 5 191 ₴
Шезлонг розкладний з гойдалкою (бук/дуб) серія Пікнік Мікс Меблі
Комфортний шезлонг, виконаний з натурального екологічного матеріалу, прекрасно підійде для відпочинку на свіжому повітрі, незамінний на дачі і пікніку. Міцна конструкція і привабливий дизайн, надійність і якісна фурнітура. Крісло може скласти навіть дитина, його легко зберігати, воно не вимагає особливих умов її зберігання.
Характеристіки:
Шезлонг:
Висота 900-1230 мм
Висота від землі до сидіння 360-470 мм
Ширина -690мм
Висота від землі до сидіння 360-470 мм
Довжина 1000-1100 мм
Гойдалка:
Висота -900-1230 мм
Ширина -460мм
Довжина 1000-1100 мм
Колір: натуральний,
Матеріал: масив бук/дуб

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Высота сидения | 29 см |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 90 см |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Материал изготовления | Дерево |
| Наличие колесиков | Нет |
| Состояние | Новое |
| Опора | дугообразная |
| Тип качели | одноместная раскладная |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 0 шт |
| Матрас | Нет |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подстаканник | 0 шт |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Столик | Нет |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 152 см |
| Ширина | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 18 |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Материал | бук/дуб |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал каркаса | дуб/бук |
| Обивочный материал | Нет |
| Основа сиденья | деревянный брус |
| Пол | Унисекс |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Тип мебели | шезлонг |
| Цвет | Натуральный |
| Цвет (оттенок) мебели | Натуральний |