
21 862 ₴
Стіл Cross SIGNAL органічно поєднує в собі функціональність і оригінальний зовнішній вигляд, завдяки чому стане яскравою деталлю сучасного інтер'єру. Візуальної привабливості цьому предмету меблів надає ексцентрична конструкція і фактурна різноманітність матеріалів. Лаконічність форм і стримана кольорова гамма дозволяє йому легко вписуватися в різноманітні стилі, такі як класика, модерн або лофт. Стіл виконаний з міцних і довговічних матеріалів, завдяки чому довгий час буде служити прикрасою домашньої вітальні або робочого кабінету.
Характеристики Стіл Cross SIGNAL:
Матеріал:
Колір: Дуб/чорний.
Розміри:
Довжина: 150 см (можливий варіант виготовлення 180 см)
Ширина: 90 см
Висота: 75 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина столу, мм | 1500 |
| Столешница | натуральный шпон |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | натуральний шпон |