




3 391 ₴
Стілець Френч ТМ "Грамма" нагадує старовинні меблі, якими прикрашені затишні французькі кафе або ж житло цінителів витонченого вина. Він має стійку конструкцію, тому на нього не страшно посадити навіть непосидючу дитину. Невеликий вигин ніжок робить форму моделі витонченою, а спинка виробу прикрашена чотирма перехрещеними рейками, що вносять нотки сільського стилю. Виріб має тверде сидіння ніжного горіхового відтінку, що чудово поєднується з м'яким білим кольором каркаса. На ніжках і спинці цього стільця є невеликі потертості, які надають його дизайну злегка вінтажний вид. Елегантний стілець Френч Ретро дозволить Вам реалізувати свою мрію і обладнати затишну і неймовірно зручну їдальню або кухню.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Каркас: бук
Сидіння: дуб
Покриття: масло-віск
Розміри:
Висота мм: 950
Глибина мм: 530
Ширина мм: 450
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |