

от 3 905 ₴
Дерев'яна лавка без спинки "Ларго" ТМ Грамма - надійна, міцна і довговічна. Вона елегантна і практична, виконана з натурального дерева! Лавка Ларго (без спинки) дуже гармонійно виглядає в комплекті зі столом Ларго. Виконані в одному стилі, вони створять завершений образ Вашої кухні або вітальні. Модель Ларго задає тон, говорить про стиль і смак господаря будинку! Підходить практично для будь-якого типу приміщення.

Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: дуб
Покриття: лак (високоякісний, екологічно чистий , гіпоалергенний, нетоксичний)
Розміри:
Висота мм: 450
Довжина мм: 1800 або 2400
Ширина мм: 400
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | лавка |
| Раскладное спальное место | Нет |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие короба для хранения | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Габаритные размеры лавки | |
| Длина лавки | 1800 мм |
| Глубина лавки | 400 мм |
| Высота лавки с учетом спинки | 450 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір ШхВхД | 400/450/1800 |