

16 921 ₴
Стіл Falcon** SIGNAL - хороший вибір для віталень, кабінетів, кухонь у стилі лофт, модерн чи мінімалізм. Вирізняється чіткістю ліній та правильністю форм. Стіл покликаний забезпечити комфортне проведення часу за обідом сім'ї з чотирьох осіб.Виконаний у скандинавському стилі. Легкий у користуванні та догляді.
Характеристики Стіл Falcon**SIGNAL:
Матеріал:
Колір на вибір:дуб/чорний.
Розміри:
Висота: 77 см
Ширина: 90 см
Довжина: 150 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Дуб |
| Цвет | Дуб |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 770 мм |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Столешница | натуральный шпон |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |