



3 069 ₴
Стіл L-2p Loft design
Стіл письмовий L-2р - це сучасний стіл класу "бізнес", який відмінно впишеться, як в офісний, так і домашній інтер'єр в стилі "Лофт". Завдяки дизайнерському рішенню мінімалізм цієї моделі виглядає як перевага, а простота форми тільки підкреслює сучасність і витончений смак його власника.Мебіль поєднує в собі простоту конструкції зі зручністю і функціональностю. Каркас з металу робить цей предмет стильним і міцним одночасно. А зручна стільниця з ламінованого ДСП служить одночасно прикрасою і функціональною деталлю.
Габаритні розміри: -довжина - 1200 мм.;
- глибина - 650 мм.;
- висота - 750 мм.
Матеріали: - ламіноване ДСП - 16 мм.;
- метал товщина профілю - 1,2 мм.;
- розміри ніжок 25*25 мм.

Стіл максимально простий в збірці , вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті.

Стіл виконаний в чотирьох варіантах кольорів:
Кольорова гама:




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 650 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |