



3 076 ₴
Стіл L-3p Loft design
Мобільна тумба та інші предмети інтер'єру в ціну не входять!!!
Стіл L-3p - трендовий та вишуканий стіл створений компанією Loft desing. Модель практично повторює модель L-2p, на численні прохання наших клієнтів. ми збільшили габарити столу L-2p до ширини 138 см.і глибини 70 см. Таким чином в нашій колекції з'явилася нова модель письмового стола L-3p. Відмінною особливістю цього столу є отвір з заглушкою для проводів, яке розташоване на стільниці.Завдяки їй ви можете акуратно заховати дроти під столом. Підстава столу виконана з міцної сталі, та пофарбована у чорний колір.
Для наших покупців запропановано чотири варіанти забарвлень стільниці:
- Венге корсика;

- Горіх модена;

- Дуб палена;

- Рустер.

Цей письмовий стіл максимально простий в збірці, вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті.

При цьому модель володіє, властивою меблів Loft дизайн, надійністю. Металеві опори виготовлені з профілю труби 25*25 товщиною металу 1,3 мм. Вага металевих частин близько 6 кг. Метал міцьний і надійний.

Верхні елементи виготовляються із преміального ЛДСП, серії WOOD dbhj,ybr Swiss Krono, по периметру стільниця поклеєна кромкою товщиною 2 мм. Проклейка йде сумлінна, так що Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 700 мм |
| Длина столешницы | 1380 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |