



4 719 ₴
Стіл Z-110 Loft design
Представляємо вашій увазі новинку - письмовий стіл Z -110! Якщо Ви шукаєте невеликий і акуратний стіл для будинку, або кабінету- це ідеальний вибір для Вас! Тому що виріб поєднує в собі простоту і функціональність. Стіл дуже компактний, що забезпечить Вам, комфотрне робоче місце.Оригінальна форма металевих деталей надає столу стійкості,а його зовнішний вигляд зробить інтер'єр свіжим та сучасним.
Письмовий стіл Z-110 має оригінальну конструкцію корпусу , яка ломає наші стереотипи о столах. Замість звичних нам чотирьох опор, тут дві Z - подібні ніжки виконані з міцьного металу. Металевий каркас столу забарвлений в сріблястий колір під хром. Внизу опор є маленькі висувні ніжки, призначені для компенсації нерівностей підлоги. Металевий каркас виконаний з міцьного металу товщиною листа 1,4мм.

Робоча поверхня виконана з здвоєного ЛДСП товщиною 32мм. По краях клеїться стійка до пошкоджень кромка товщиною 2 мм.
ЛДСП представлено в чотирьох кольорах:
- Венге Корсика;

- Горіх Модена;

- Дуб Палена;

- Рустер.

Письмовий стіл Z-110 від компанії Loft design має такі розміри:
- Ширина -110см.;
- Глибина 58 см.;
- Висота 75 см.
Завдяки вдалій конструкції , цей стіл буде неймовірно зручним. Його також можна використовувати як офісний стіл або як стіл для письма.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 580 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 580 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Толщина столешницы | 32 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |