



6 589 ₴
Представляємо вашій увазі шикарний письмовий стіл модель L-15 від компанії Loft design. Стіл виконано в сучасному стилі Лофт. У цій моделі дизайнерам вдалося поєднати брутальність і витонченість. Модель відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. Цей стіл вельми універсальний. Купуючи стіл L-15 Ви отримуєте універсальний "трансформер" : письмовий стіл, компьютерний стіл, офісний стіл, стіл для навчання або роботи.
Розміри стола L-15 Loft design:
- висота 750 мм.;
- ширина 1200мм.;
- глибина 600 мм;
- висота верхнього блоку 120мм.
Основні елементи цього столу це ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита), і металевий каркас (холодна прокатка металу). На всіх робочих поверхнях ми використовуємо кромку 2 мм. У місцях що не піддаються постійному впливу , товщиною 0,5 мм.
Для Вашої зручності та довговічності ми вибираємо тільки якісну фурнітуру. В основному це європейські виробники: Польща, Італія, Німеччина...Комплектуються столи телескопічними напрямними.

Товщина профілю 1,4мм.

Переваги столу:
- сучасний стиль;
- два містких ящика і глибока ніша ;
- красиві забарвлення ЛДСП під дерево;
- міцний металевий каркас з порошковим фарбуванням;
- ЛДСП з текстурою BS, спеціально зроблено для офісних меблів, гладкою і стійкою до стирання,
- регульовані ніжки , допоможуть виставити стіл на нерівній підлозі.
Кольорова гама:
- Венге Корсика;

- Горіх Модена;

- Дуб Палена ;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |