




8 349 ₴
Стильний і сучасний стіл L-27 - це ідеальне поеднання функціональності , довговічності і дизайну. Масивна гладка стільниця і міцні, але елегантні металеві ніжки столу додадуть відчуття стилю в будь-який будинок чи офіс. Тумба з трьома глибокими ящиками може встановлюватися як з правого так і з лівого боку столу.
Стіл виготовлений з якісного ламінованого ЛДСП, стільниця 32 мм., кромка 2 мм.
Підставу столу вироблено з міцного металу холодної прокатки.( товщиною 1,2-1,8 мм.,)

Ми комплектуємо столи тільки з кращої і перевіреної фурнітури від провідних європейських та азіатських виробників, це дозволяє нашим столам радувати Вас довше.

Переваги столу:
- сучасний стиль ;
- тумба з місткими ящиками;
- масивна стільниця ;
- міцьний металевий каркас, з порошковим фарбуванням;
- ЛДСП з текстурою BS , спеціально зробленої дляофісних меблів, гладкою і стійкою до стирання.
Розміри столу L-27 Loft design:
- ширина 1200мм.;
- глибина 600мм.;
- висота 750 мм.
Стіл можна замовити в одному з чотирьох кольорів:
- Венге корсика ;

- Дуб Палена;

- Рустер;

- Горіх модена .

- Німфея альба
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |