



9 010 ₴
Твір мистецтва від творців компанії Лофт Дизайн - стіл керівника L-81. Зовнішній вигляд просто шикарний, Стовщена стільниця, симетричні тумби, металеві елементи під хром, які надають цьому письмовому столу сучасносний і стильний видгляд. Стіл керівника зачаровує з першого погляду: значні габарити, багата кольорова гама, поєднання високоякісного ЛДСП і сріблястого металу. Професіонали компанії Loft design постаралися на славуі створили дійсно крутий товар.
Стільниця товщиною 32 мм. , проклеїна потовщеною двох міліметровою протиударною кромкою. На ящиках і дверцятах використовуються металеві ручки 128мм..
Ящики м'яко і безшумно висуваються завдяки використанню якісних роликових напрямних

Вам буде зручно сидіти за цим столом. І між тумбами без проблем поміститься будь-яке крісло. Висота столу від підлоги 75 см., так що навіть високим людям буде комфортно працювати за письмовим столом L-81.
Розміри столу L-81 Loft :
- висота 750 мм.;
- ширина 1450мм.;
- глибина 600 мм..
Переваги столу :
- сучасний стиль ;
- місткі тумби;
- масивна стільниця;
- міцьний металевий карказ , з порошковим фарбуванням;
- ЛДСП з текстурою BS, гладка і стійка до стирання.
Кольорова гама:
- Венге Корсика;

- Дуб Палена;

- Горіх Модена;

Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Длина | 1450 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 650 мм |
| Длина столешницы | 1400 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ламинированная ДСП |
| Толщина столешницы | 32 |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |