


от 23 990 ₴
За допомогою кутового дивана Квесто-декор , Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Ця модель відрізняється від своїх побратимів красивим і унікальним дизайном, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса, а також пружним пружинним блоком типу бонель в поєднанні з пружиною-змійкою, неймовірно зручною системою трансформації дельфін і містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Квесто-декор - це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції.
Ширина – 1830 мм
Довжина – 2500 мм
Висота – 900 мм
Спальне місце – 1950х1200 мм
Характеристики:
Квесто декор + 100грн!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | фанера, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | термовойлок |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 183 |
| Длина дивана | 250 м |
| категорія тканин | 1 категорія |