



5 049 ₴
Тумба мобільна L від компанії Loft design!
Шукаєте щось нове і витончене, одночасно просте? Тоді зверніть увагу на мобільну тумбу L від компанії Loft дизайн.Ця тумба має три висувних ящика. Верхні два підійдуть для канцелярських дрібниць,по висоті вони становлять 13см. Нижній ящик глибший , висота його фасаду 30,2 см. Кожен ящик висувається за рахунок роликових напрямних . Вони дозволяють не тільки м'яко висувати ящики , але і зберігати в ящиках величезку кількість предметів.В кожному ящику Ви можете розташувати до 20 кг. необхідних Вам речей.
Розміри мобільної тумби L:
- ширина 420 мм.;
- глибина 500 мм.;
- висота 650 мм.
Мобільна тумба виконана з преміального ЛДСП серії Вуд товщиною 16 мм., кромка 2 мм. Для зручності тумба оснащена колещатками. Ящики висуваються за допомогою металевих ручок. Тумба виглядає досить стильно і сучасно.



Кольорова гама:
- Венге Корсика;

- Дуб Палене;

- Горіх Модена;

-Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | мобильная |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Тип выдвижного ящика | стандартный |
| Тип опор | Колесики |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры | |
| Ширина тумбы | 420 мм |
| Глубина тумбы | 500 мм |
| Высота тумбы | 650 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Венге |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада | прямой |
| Толщина стенок | 160 |