



4 829 ₴
Тумба для принтера L-640 Loft design - зразок лаконічності і мінімалізму. Тумба має два відділення верхне- висувне і нижнє. Верхнє відділення висувається за допомогою роликових напрямних, нижнє розкривається за допомогою двох дверцят, які кріпляться на металеві петлі.
Виробники подбали про те , щоб тумба не зашкодила підлозі у Вашій кімнаті, тому до нижньої частини кріпляться захісні пластикові прокладки. Нижнє відділення розділяється на дві частини полицею. Верхня частина тумби підійде для принтера, та іншої офісної оргтехніки.
Тумба виконана з високоякісного преміального ЛДСП, серії Вуд товщиною листа 16 мм., і кромкоє 0,5-2 мм.У данній моделі використовуються якісні метвлеві ручки 128мм.
Розміри тумби:
- висота 800 мм.;
- глибина 420 мм.;
- ширина 640 мм.




Кольорова гама:
- Венге Корсика;

- Дуб Палена;

- Горіх Модена;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Тип выдвижного ящика | стандартный |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип тумбы | стационарная |
| Габаритные размеры | |
| Высота тумбы | 800 мм |
| Глубина тумбы | 420 мм |
| Ширина тумбы | 640 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет | Венге |