





3 666 ₴
Стілець з натурального дерева Каскад із серії Престиж, виконаний у класичному стилі - витончений та красивий стілець, відрізняється своїм незвичайним та дуже привабливим дизайном. Цей досконалий виріб з високою твердою спинкою у вигляді схрещення виглядає одночасно просто і оригінально. Такий стілець легко розбавить інтер'єр, зробить його елегантним, сучасним і лаконічним.
Каркас виробу виконаний з натуральної деревини бука, сидіння з м'якою тканинною оббивкою Тесла 11 у сірому кольорі.
Варіант виконання: Білий/Тесла 11.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Білий

Варіант оббивки:
Тесла 11

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |