

9 510 ₴
Стіл Puro SIGNAL - оригінальна модель обіднього або кухонного столу. Унікальна конструкція привертає погляд. Стільниця столу тримається всього на одній ніжці, ну і звичайно, міцному каркасі. Такі моделі полюбляють обирати для кафе та ресторанчиків. Вони чудово доповнюють невеликі кухні та їдальні у стилі мінімалізм, модерн, хай-тек, лофт. Стіл розрахований на 2-6 осіб. Виробник надає можливість обрати матеріал та розміри меблів.
Характеристики Стіл PuroSIGNAL:
Матеріали:
Колір: стільниця - дуб, каркас - чорний.
Розміри Стіл Puro 60x60** SIGNAL::
Висота: 76 см
Ширина: 60 см
Довжина: 60 см.
Розміри Стіл Puro 70x70** SIGNAL::
Висота: 76 см
Ширина: 70 см
Довжина: 70 см.
Розміри Стіл Puro 80x80** SIGNAL::
Висота: 76 см
Ширина: 80 см
Довжина: 80 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Квадратный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола | 600 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал столешницы | Шпон |
| Користувацькi характеристики | |
| Розміри | 60х60 |
| Столешница | натуральный шпон |