


1 251 ₴
При замовленні стільців кольру Білий або Беж до ціни + 125 грн
Стілець Венеція Н Меблі-Захід поєднує в собі елегантність і зручність класичного європейського стільця з цікавим дизайнерським рішенням, спинка стільця складається з декількох схрещених планок, що надає йому особливої привабливості.
Надійні і практичні стільці виготовлені з бука (екологічно чистих матеріалів), мають різні варіанти кольорів деревини, шкірзаміннику та тканини для оббивки, завдяки чому вони будуть вдалим доповненням інтер'єру Вашої кухні чи вітальні.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння м'яке.
Розміри:
Висота: 960 мм
Ширина: 450 мм
Глибина: 530 мм
Вага: 6,4 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | 30 вариантов оббивки |