


1 395 ₴
При замовленні стільців кольру Білий або Беж до ціни + 140 грн
Елегантний дерев'яний Стілець «Неаполь Н» Меблі-Захід поєднує в собі всі риси класичного європейського стільця - висока і зручна м'яка спинка, м'яке сидіння оббите якісною зносостійкою тканиною, каркас виконаний з масиву бука що гарантує йому довгий термін служби. Для більшої стійкості ніжки стільця скріплені бічними планками. Великий вибір кольорів оздоблення дозволить Вам підібрати комплект стільців для будь-якої кімнати.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння і спинка - м'які.
Розміри:
Висота: 975 мм
Ширина: 445 мм
Глибина: 535 мм
Вага: 6,7 кг
Варіанти тканини для оббивки:

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 975 мм |
| Глубина | 535 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | 30 вариантов оббивки |