


1 621 ₴
При замовленні стільців кольру Білий або Беж до ціни + 165 грн
Стілець «Леон Т» Меблі-Захід виглядає сучасно і має ноти старовинної елегантності. Каркас виглядає масивно і стійко, а оригінальне дизайнерське рішення звузити ширину сидіння стільця до спинки, робить її візуально вище ніж є насправді. Завдяки продуманій конструкції і додатковим планкам міцності такий стілець буде служити Вам довгі роки. Широка гамма кольорів, доступних для оформлення, відкриває можливість підібрати комбінацію кольорів, яка підходить для оформлення будь-якої кімнати.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння м'яке.
Розміри:
Висота: 980 мм
Ширина: 470 мм
Глибина: 525 мм
Вага: 8,3 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 525 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | 30 вариантов оббивки |