


1 060 ₴
При замовленні стільців кольру Білий або Беж до ціни + 110 грн
Стілець «Ніка 2 Н» Меблі-Захід - простий, зручний і елегантний стілець з м'якими сидінням і спинкою. Лаконічна конструкція з каркасом з масиву бука, втілення надійності і довговічності експлуатації. У комплекті столового гарнітура модель забезпечує комфорт і затишок у вітальні або сучасній кухні. Вибір тонування дерева і асортимент тканини для сидіння і спинки дозволяють підібрати потрібний варіант для конкретного інтер'єру. Також, є вироби в готових дизайнерських рішеннях.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння і спинка - м'які.
Розміри:
Висота: 965 мм
Ширина: 440 мм
Глибина: 515 мм
Вага: 10,6 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 515 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | 30 вариантов оббивки |