


1 060 ₴
При замовленні стільців кольру Білий або Беж до ціни + 110 грн
Стілець «Ніка 7 Н» Меблі-Захід - це яскравий приклад класичних меблів. Міцний каркас стільця виготовлений з натурального дерева (екологічно чистий масив бука), спинка стільця декорована планками які виконують не тільки естетичну функцію але і допомагають підтримувати поставу, позбавляючи Вас від зайвої втоми при щоденному використанні. Для оббивки м'якої частини стільця ми пропонуємо на вибір більш 20 видів тканини з різними візерунками і текстурою. Завдяки високій зносостійкості тканини і простотою догляду за нею дана модель стільця користується великим попитом.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння м'яке.
Розміри:
Висота: 945 мм
Ширина: 430 мм
Глибина: 505 мм
Вага: 5,6 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 945 мм |
| Глубина | 505 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |