



1 445 ₴
При замовленні стільців кольру Білий або Беж до ціни + 135 грн
Стілець «Портофіно М» Меблі-Захід - надійні і практичні стільці виготовлені з бука (екологічно чистих матеріалів), мають різні варіанти кольорів деревини, шкірзаміннику та тканини для оббивки, завдяки чому вони будуть вдалим доповненням інтер'єру Вашої кухні чи вітальні. Витончені вигнуті лінії, натуральне дерево надають стільцю розкішний і солідний вигляд.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння і спинка: м'які.
Розміри:
Висота: 1000 мм
Ширина: 440 мм
Глибина: 535 мм
Вага: 6,7 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 535 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |