


1 925 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 195 грн
Стілець «Віктория» Меблі-Захід - представник класичної лінії від вітчизняного виробника. Сучасна їдальня або вітальня придбає особливий шарм, завдяки високій спинці з різьбленим узголів'ям. М'які сидіння і спинка в асортименті оббивного матеріалу, забезпечують максимальний комфорт. Масив бука володіє унікальними якісними характеристиками, що гарантує виробу довговічність експлуатації.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння і спинка: м'які.
Розміри:
Висота: 985 мм
Ширина: 470 мм
Глибина: 530 мм
Вага: 7 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 985 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |