



1 495 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 145 грн
Стілець «Космо» Меблі-Захід поєднує в собі елегантність і зручність класичного європейського стільця з цікавим дизайнерським рішенням. Стильна конструкція, з м'яким сидінням приємно здивує своєю міцністю. Модель, виконана з натурального бука, не боїться розсихання, перепадів температури і вологості. Різноманітність забарвлення деревини і оббивної тканини, дозволить вам зробити вибір, який підходить до Вашого інтер'єру.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння м'яке.
Розміри:
Висота: 925 мм
Ширина: 470мм
Глибина: 550 мм
Вага: 5,8 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 925 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |