


1 265 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 125 грн
Стілець «Модерн 01» Меблі-Захід - класична модель з масиву бука, стане справжнім подарунком для домашніх апартаментів. Асортимент тонування деревини дозволить вибрати необхідний варіант, що ідеально підходить саме для Вашого інтер'єру. М'яке сидіння забезпечує комфортне перебування за обіднім столом. Висока якість і стильний дизайн забезпечують високу популярність виробу.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння: м'яке.
Розміри:
Висота: 810 мм
Ширина: 445 мм
Глибина: 550 мм
Вага: 5,3 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |