



1 286 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 125 грн
Стілець «Модерн Т» Меблі-Захід - класична модель з масиву бука, стане справжнім подарунком для домашніх апартаментів. Асортимент тонування деревини дозволить вибрати необхідний варіант, що ідеально підходить саме для Вашого інтер'єру. Жорстке сидіння та спинка забезпечують комфортне перебування за обіднім столом. Висока якість і стильний дизайн забезпечують високу популярність виробу.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Сидіння і спинка - жорсткі
Розміри:
Висота: 820 мм
Ширина: 445 мм
Глибина: 550 мм
Вага: 6 кг
Варіанти покраски деревини:

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | натуральное дерево |