



1 415 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 145 грн
Стілець «Мадрид» Меблі-Захід - з м'якими сидінням і спинкою стане не тільки функціональним предметом інтер'єру, а також стильною прикрасою сучасних віталень, столових апартаментів, відмінний варіант для ресторанів або кафе. Каркас виконаний з масиву бука, що є гарантом міцності, зносостійкості і безпеки експлуатації.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Шкірзамінник
Сидіння і спинка: м'які.
Розміри:
Висота: 950 мм
Ширина: 460 мм
Глибина: 545 мм
Вага: 8,2 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 545 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |