

1 321 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 135 грн
Стілець «Парма 01» Меблі-Захід. Надійні і практичні стільці виготовлені з бука (екологічно чистих матеріалів), мають різні варіанти тонування деревини, шкірзаміннику та тканини для оббивки, завдяки чому вони будуть вдалим доповненням інтер'єру Вашої кухні чи вітальні. Витончені вигнуті лінії, натуральне дерево надають стільцю розкішний і солідний вигляд.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина, шкірзамінник
Сидіння: м'яке.
Розміри:
Висота: 920 мм
Ширина: 435 мм
Глибина: 510 мм
Вага: 6,9 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |