


385 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 40 грн
Табурет Меблі-Захід. Класична конструкція для сучасної обідньої зони. Виконана з масиву натурального дерева, має високу якість і зносостійкість. Компактність виробу дозволяє максимально ефективно використовувати простір, що важливо для власників приміщень з дефіцитом корисної площі.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Шкірзамінник
Сидіння: м'яке.
Розміри:
Висота: 450 мм
Ширина: 350 мм
Глибина: 350 мм
Вага: 3,3 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |