


395 ₴
При замовленні стільців з кольором каркасу Білий або Беж до ціни + 40 грн
Табурет МДФ Меблі-Захід на потужних дерев'яних опорах забезпечить обідню зону якісним і надійним посадковим местом.Массів бука, завдяки природним характеристикам, гарантує надійність і довговічність експлуатації. Асортимент тонування каркасу і вибір оббивного матеріалу дозволять підібрати потрібну Вам модель. Виконується з жорстким і м'яким сидінням.
Характеристики:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Шкірзамінник, Тканина
Сидіння: жорске або м'яке.
Розміри:
Висота: 440 мм
Ширина: 330 мм
Глибина: 330 мм
Вага: 3 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех лесной, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |