




1 228,50 ₴
Табурет кухоний круглий розкладний Смарт Т-69 Мікс Меблі з колекції Колібрі для універсального використання в торгівлі, сфері побуту, вдома, на відпочинку, мобільний, одним рухом складається і розкладається, міцний і стійкий, зроблений з масиву бука.
Табурет Смарт Т-69 є незвичайним представником свого роду. Табурет є досить привабливим, щоб тримати його як запасний стілець. До того ж він досить компактний, що дозволяє раціонально використовувати вільний простір, не витрачаючи його на банальні предмети меблів. Дерев'яна конструкція дозволить табурету органічно вклинитися практично в будь-яке приміщення, декороване в теплих тонах.
Бук традиційно кращий матеріал для виробництва столових меблів з дерева. Букова деревина прекрасно обробляється, шліфується, покривається лаком і фарбується.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: Бук натуральний, Горіх лісовий, Горіх, Венге, Білий, Бежевий.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 465 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |