








от 13 401 ₴
Диван-книжку «Канталь В», по праву можна назвати трохи ексцентричною та претензійної моделлю, яка є симбіозом двох чудових диванів: «Домінік А» і «Мартель А».
Але не подумайте, що «Канталь В", не вартий зайняти місце у Вашій унікальної квартирі. Зовсім навпаки! Адже цей диван, як слід, укомплектований надзвичайно потужним і надійним дерев'яним каркасом, пружним пружинним блоком типу «бонель», розташованим на пружині ― «змійці», а також дерев'яними боковими бильцями, які в поєднанні з незвичайно красивими тканинами, надають дивану легкості та елегантності .
«Канталь В», зможе порадувати не тільки Вас, але і Ваших гостей, які, з першого погляду, зрозуміють, що господар квартири ― справжній цінитель прекрасного.
Габаритні розміри:
Ширина дивана (см): 201
Глибина (см): 95
Висота (см): 95
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см): 120 х 201 х 95
Характеристики дивана:
Спальне місце (см): 120 х 190
Механізм трансформації: Книжка
Наповнення дивану: Пружина Боннель + Ламелі
Ніша для білизни: Присутній
Каркас дивана: Сосновий брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Книжка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 185 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 201 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |