









от 20 108 ₴
Помпезність і колорит, якісні оббивні тканини, естетизм ― ось головні фактори, властиві оформлення інтер'єру в класичному стилі. М'які округлі лінії, високоякісна оббивка, міцний і довговічний каркас ― це ознаки чудового і неймовірно комфортабельного дивана «Марк», що зачаровує нас своєю красою і естетикою, з першого погляду.
Так що якщо для Вас розкіш і стиль відіграють ключову роль в облаштуванні житла, тоді чудовий диван «Марк» підкреслить Ваш неповторний смак і соціальний статус.
Крім того, диван «Марк» може похвалитися неймовірно міцним і довговічним каркасом з хвойних порід деревини, зручною системою розкладки "французька розкладушка" і пружним пружинним блоком типу Боннель. Купуйте, насолоджуйтеся, відпочивайте !
Диван Марк може бути розкладний (французька розкладушка) і нерозкладний.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина дивану (см): | 170 |
| Глибина (см): | 90 |
| Висота (см): | 73 |
| Висота сидіння (см): | 43 |
| Габарити у складеному стані (см): | 170 х 190 х 73 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 170 х 230 х 73 |
|
Характеристики дивана: |
|
| Спальне місце (см): | 100 х 190 |
| Механізм трансформації: | Французька розкладушка |
| Наповнення дивана: | Пружина Бонель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Відсутня |
Меблеві тканини*Вартість дивану вказана в першій категорії |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Французская раскладушка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 73 см |
| Высота посадочной части дивана | 43 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 73 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 100 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 170 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |
| Тип | нерозкладний |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |