


от 24 232 ₴
За допомогою кутового дивана Вена Ви з легкістю зможете перетворити свою вітальню зробивши її більш елегантною, стильною і сучасною. Адже ця модель відрізняється від своїх побратимів приголомшливим і унікальним дизайном, згладженими лініями, неймовірно міцним і надійним каркасом із соснового бруса, а також пружним пружинним блоком типу бонель в поєднанні з пружиною-змійкою, неймовірно зручною системою трансформації єврокнижка 8 і містким ящиком для постільної білизни. Кутовий диван Вена- це справжній шедевр сучасної меблевої індустрії, створений для того, що б дарувати своїм господарям тільки найпозитивніші і яскраві емоції.
Характеристики:
Механізм трансформації: Єврокнижка 8
Комплектація: Ніша для білизни, подушки.
Каркас: Натуральне дерево: бук, сосна. ДСП, ДВП, Фанера.
Наповнення: Оббивочна тканина, ПРБ (Боннель), Пружинна змійка, Термовойлок, Спанбонд, Синтепон.
МЕХАНІЗМ ПАНТОГРАФ +250грн.
Ширина – 1600 мм
Довжина – 2400 мм
Висота – 850 мм
Спальне місце: 1950 х 1550 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 155 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 160 |
| Длина дивана | 240 м |
| Механизм трансформации спального места | єврокнижка 8 |
| категорія тканин | 1 категорія |