









от 20 303 ₴
Диван Редфорд 3 це одне з найкращих поєднань для великої гостьової кімнати. Його багаті форми, елегантний дизайн дозволять Вам створити комфортну та чарівну атмосферу. Мякі сидіння повністю релаксують Вас та дозволять забути про всі негаразди. Чарівного відпочинку.
Основні технічні характеристики:
Габарити: 200х100х93
Спальні місце: 190х150
Наповнення: пружинний блок, пенополіурітан.
Механізм трансформації: вікочування.
Ящик для білизни: є.
Каркас: хвойні породи дерева.
Несучі елементи и Частини підвіщеної НАВАНТАЖЕННЯ:
тверді породи дерева, фанера.
Короб и кришка білізняного ящика: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітнікі: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, Саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідає санітарно-гігієнічнім нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Телескоп |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 43 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 43 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 200 м |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| категорія тканин | 1 Категорія |