
9 341 ₴
При замовленні комплекту кольору Білий або Беж до ціни + 950 грн
Комплект Мілан (Стіл + 5 Стільців) Меблі-Захід - для сучасної кухні справжня знахідка. У комплект входять п'ять стільців і один стіл. Комплект меблів Мілан виготовлений з дерева бук, стільниця покрита шпонованим МДФ. Комфортні стільці з високою спинкою і м'яким сидінням, дозволять насолоджуватися повноцінним відпочинком. Багатий вибір кольорів деревини і оббивної тканини вас приємно здивує і допоможе зробити свій індивідуальний вибір.
Характеристики:
Стіл Мілан МДФ Меблі-Захід :
Матеріал каркасу - натуральний бук
Стільниця - МДФ
Покриття кромки - ПВХ плівка
Розміри:
Висота - 770 мм
Довжина - 1200 мм
Ширина - 700 мм
Вага - 25 кг
Стілець Мілан Н Меблі-Захід:
Матеріал виготовлення: Натуральне дерево (бук)
Матеріал оббивки: Тканина
Сидіння м'яке.
Розміри:
Висота: 960 мм
Ширина: 450 мм
Глибина: 530 мм
Вага: 6,2 кг

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 6 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 5 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стула | |
| Высота сиденья стула | 960 мм |
| Глубина стула | 530 мм |
| Ширина стула | 450 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 770 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Стол | Да |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Цвет обивки | Более 20 вариантов оббивки |