



1 677 ₴
Двоколірний табурет Сингл Мікс Меблі з колекції Лофт дуже міцний, стійкий та довговічний у використанні. Каркас даної моделі виконаний з натурального дерева - з масиву ясена, а квадратне сидіння - з міцного МДФ. Для більшої стійкості ніжки розміщені під кутом. Дизайн табурета Сингл продуманий таким чином, що він здається компактним, легким і не обтяжує кімнату. Табурет буде добре виглядати і на кухні, і в їдальні.
Табурет виконаний в трьох комбінаціях кольорів: дуб + білий, горіх + білий, білий + ясен натуральний. Такі комбінації ідеально підійдуть для інтер'єру в стилі лофт або будь-якого іншого типу сучасних інтер'єрів.
Габаритні розміри:
Каркас: білий (дерево, ясен)
Оббивка: ясен натуральний (МДФ шпонований).
Вариант виконання: каркас білий/сидіння ясен натуральний.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 33 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | МДФ шпонированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Білий/Ясен натуральний |