




от 19 592 ₴
Чому саме неймовірно елегантний диван «Скіл В», повинен зайняти свою нішу, в облаштуванні Вашої спальні або вітальні? А тому, що ця модель відрізняється приголомшливо міцною подвійний пружиною типу «бонель», каркасом, виконаним з натуральної та екологічно чистої деревини, дерев'яними боковими бильця, які надають дивану певної вишуканості і шарму, а також механізмом розкладки ― «єврокнижка», за допомогою якої ваш диван, легко і швидко перетвориться на зручне і м'яке спальне місце.
Так що геть усі сумніви, адже диван «Скіл В» ― справжній красень, який доведе Вам, що і вітчизняний меблевий ринок, не такий вже й поганий.
Габарити: 211х90х90
Спальне місце: 195х135
Наповнення: пружинний блок на змійці
Механізм трансформації: єврокнижка
Ящик для білизни: є
Каркас: хвойні породи дерева.
Несучі елементи і частини підвищеної навантаження:
тверді породи дерева, фанера.
Короб білизняних ящиків: ламіноване ДСП.
Підлокітники: дерево, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідає санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
Виробник залишає за собою право зміни цін і деяких елементів меблів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 211 м |