









от 14 420 ₴
Новинка нашого виробництва: тахта Арія. Якщо Ви вирішили оновити інтер'єр в своєму будинку, квартирі або в заміському котеджі, а від різноманітності меблів, у Вас двоїться в очах ― не хвилюйтеся! Адже одним із самих ідеальних варіантів облаштування спальні, є тахта «Арія», створена для відпочинку, сну і релаксації. Модель «Арія» ― це, перш за все, класична тахта, каркас якої створений із соснового бруса і обтягнутий дуже ніжними і бархатистими тканинами. Крім того, вона оснащена прекрасним і містким ящиком для постільної білизни. Вибравши цю модель, Ви обираєте надійність, комфорт, зручність, сучасні високоміцні і екологічно чисті матеріали, які привнесуть у Ваше життя радість і спокій.
Це класична тахта основною функцією якої є спальний варіант на одну людину, а при необхідності на двох, при габаритних розмірах 228 х 75 см з висотою задньої стінки 93 см., спальний варіант в розкладеному вигляді 140 х 190см. каркас як і у всіх інших наших моделях зробленого з якісного соснового бруска 4,5 х 4,5 см. На спальній частини тахти в основі використовується комбінація пружинного блоку і ППУ ― в простій моделі, і пружинний блок на всій робочій поверхні в моделі Люкс. Модель обладнана двома подушечками у вигляді черепашок.
Розміри виробу(см): 75х228
спальне місце(см): 140х190
Матеріал – дерев"яний каркас, пружинний блок – блочна пружина
Матеріал обшивки – на вибір
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 93 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 93 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 75 |
| Длина дивана | 228 м |
| Категорій Тканини | 1 |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Наполнение | пружинний блок |
| Подлокотник | 2 (шт.) |