








от 13 010 ₴
Вирішивши удосконалити інтер'єр своєї невеликої квартири, не потрібно забувати про те, що сучасний ринок меблів для дому, пропонує своїм покупцям неймовірно зручні і малогабаритні дивани, ліжка і тахти. Ось і ми, вирішили запропонувати Вашій увазі відмінну новинку 2012 року ― класичну тахту «Лондон», створену з кращих високоякісних і екологічно чистих матеріалів.
Переваги тахти «Лондон», полягають у її малогабаритність, багатофункціональності, відсутності рухомих механізмів, що збільшує термін служби моделі, використанні пружинного блоку типу «бонель», а також механізму трансформації ― «Класична тахта» і місткого ящика для білизни. Тахта «Лондон» ― це, воістину, відмінне рішення для невеликих квартир або студій.
Габаритні розміри:
Ширина тахти (см): 190
Глибина (см): 78
Висота (см): 85
Висота сидіння (см): 44
Габарити в розкладеному стані (см):140 х 190 х 85
Характеристики тахти:
Спальне місце (см):140 х 190
Механізм трансформації: Класична тахта
Наповнення тахти: Подвійна пружина Боннель, Пружина Боннель + ППУ
Ніша для білизни: Присутня
Каркас тахти: Сосновый брус 4,5 х 4,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | деревянные ламели, пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 78 |
| Длина дивана | 190 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |
| Подлокотник | 2 (шт.), подушки |