









от 14 339 ₴
Ви, коли-небудь, могли уявити собі, що звичайна тахта може бути справжнім витвором мистецтва? Так от, представляємо Вашій увазі розкішну тахту «Нота», представлену у двох моделях: «Нота» і «Нота Люкс», що відрізняються один від одного, наявністю повного пружинного блоку на спальному місці тахти.
У «Ноти Люкс» ― повний пружинний блок типу «бонель», що займає всю площу спальної частини, а ось у моделі «Нота» ― тільки на відкритій частині тахти, на іншій високоякісний пінополіуретан.
Також потрібно відзначити, що ці дві тахти відрізняються від інших моделей, тільки ― зовнішнім дизайном і функціональність, а от у всьому іншому вони абсолютно однакові. Але, яку б з представлених моделей «Нота» Ви не вибрали ― це буде вірне рішення, бо ця тахта зможе, по-справжньому, перетворити Ваш будинок, внісши у нього крапельку світла і ніжності.
Основні технічні характеристики:
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина тахти (см): | 228 |
| Глибина (см): | 75 |
| Висота (см): | 85 |
| Висота сидіння (см): | 44 |
| Глибина сидіння (см): | 70 |
| Габарити у складеному стані (см): | 228 х 75 х 85 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 228 х 140 х 85 |
|
Характеристики тахти: |
|
| Спальне місце (см): | 140 х 190 |
| Механізм трансформації: | Класична тахта |
| Наповнення тахти: | Пружина Боннель, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
Несучі елементи і частини підвищеної навантаження:
тверді породи дерева, фанера.
Короб і кришка білизняного ящика: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітники: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Меблі відповідає санітарно-гігієнічним нормам України.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 82 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 75 |
| Длина дивана | 228 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |