

от 18 187 ₴
Чому саме чудовий диван Пегас-декор повинен зайняти гідне місце у вашій вітальні? А тому, що ця модель настільки красива, функціональна, проста в експлуатації і комфортна, що її просто не можливо не купити. Екологічно чисті матеріали і тканини, спокійна колірна гамма, приголомшливий пружинний блок, містка ніша для білизни і механізм розкладки «дельфін» роблять кутовий диван Пегас справжньою класикою жанру у виробництві меблів для дому. Не пропустіть можливості побалувати себе приголомшливим твором майстрів меблевої справи.
Ширина-850мм
Довжина – 2300 мм
Висота – 850 мм
Спальне місце – 1900 х 1300 мм
Характеристики:
МЕБЛЕВІ ТКАНИНИ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 85 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 85 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера |
| Основание спального места | фанера, натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 85 |
| Длина дивана | 230 м |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Угол дивана | Нет |