

от 16 940 ₴
Помпезність і колорит, якісні оббивні тканини, естетизм - ось головні фактори, властиві оформлення інтер'єру в класичному стилі. М'які округлі лінії, високоякісна оббивка, міцний і довговічний каркас - це ознаки чудового і неймовірно комфортабельного дивана Діоніс , що зачаровує нас своєю красою і естетикою, з першого погляду. Так що якщо для Вас розкіш і стиль відіграють ключову роль в облаштуванні житла, тоді чудовий диван Діоніс підкреслить Ваш неповторний смак і соціальний статус.
Ширина-1000мм
Довжина – 2300 мм
Висота – 1000 мм
Спальне місце – 1850х1300 мм
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Данко |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 100 см |
| Длина спального места | 185 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, ДСП, ДВП |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | термовойлок, синтепон |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 230 м |
| Категорія тканини | 1 категорія |