
11 081 ₴
Габаритні розміри столу Cordoba Halmar дозволяють вільно розміститися за ним чотирьом особам. Каркас столу виготовлений з міцного дерева. Чотири в міру масивні опорні ніжки забезпечують високу стійкість. Товста стільниця, виконана з дерева кольору "дуб" надає виробу прекрасного зовнішнього вигляду, так і високу надійність. Також з даного матеріалу виготовлені і сидіння стільців і їх спинки. Даний гарнітур може бути використаний як в домашніх умовах, так і в пунктах громадського харчування, наприклад, кафе, бари, ресторани.
Характеристики:
Матеріал каркаса стола і крісел : дерево
Матеріал стільниці і крісел: дерево і тканина
Розміри:
Висота мм: 750
Довжина мм: 1200
Ширина мм: 800
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Halmar |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Стул | 4 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Дополнительная мебель | |
| Журнальный столик | Нет |
| Кофейный столик | Нет |
| Сервировочный столик | Нет |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |