

3 115 ₴
Характеристики Стілець Ego SIGNAL :
Матеріал: метал, пластик.
Колір
Розміри:
Ширина стільця: 47 см
Глибина сидіння: 41 см
Висота стільця зі спинкою: 76 см
Висота ніжки: 46 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Signal |
| Страна производитель | Польша |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Голубой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 760 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Користувацькi характеристики | |
| Высота сиденья стула | 460 |
| Высота стула с учетом спинки | 760 |